..::هوالرفیق::..

سلام!

وبلاگ‌نویسی را از خیلی وقت پیش شروع کردم. البته آن زمان واقعاً وبلاگ «نویس» نبودم. دوران راهنمایی بود که تازه یاد گرفته بودم با کمک این سایت‌های ارائه کننده‌ی خدمات وبلاگ فارسی، دامنه‌ای بسازم و بعد با کپی-پیست کردن از دیگر سایت‌ها داخل آن را پر کنم. چقدر لذت داشت و خوش می‌گذشت. کلی به دوستانم پُز می‌دادم که «وبلاگم را دیده‌اید یا نه؟» و این در حالی بود که آن‌ها حتی اینترنت نداشتند یا اگر هم داشتند نمی‌دانستند «وبلاگ» چیست.

بعد از آن سال‌ها که دیگر سمت این چیزها نیامده بودم، باز هم به وبلاگ‌نویسی فکر می‌کردم تا این که در بهمن ماه سال ۱۳۹۸، عصر یکی از روزها بود که محمدرضا۱ بهم تماس گرفت. در بین صحبت‌ها بحثی شکل گرفت که بعد از آن که نظرم را شنید به شوخی گفت: «باز هم که داری چرت و پرت می‌گویی. شاید بهتر باشد وبلاگی بزنی و مغزنوشته‌هایت را بریزی توش. مغزنوشته‌های یک ذهن مریض!»

و این طور شد که تصمیم گرفتم با کمک سرویس بلاگ مجدد وبلاگ بسازم اما این بار واقعاً «بنویسم». بعد از گذشت تقریباً دو سال به این نتیجه رسیدم که دامنه‌ام را از سرویس‌های وبلاگ فارسی خارج کنم و آن را اختصاصی‌تر کنم. برای همین جابه‌جا شدم که ادامه مسیر را در این‌جا طی بکنم.

توضیحات: لوگوی وبلاگ قدیمی کارک نوشته‌ها

این لوگوی زیبا را محمد۲ برایم طراحی کرد که بسیار برایم ارزشمند است. لوگوی جدید این سایت را هم خودش برایم طراحی کرده، که بسیار دوستش دارم.

«به کارک نوشته‌ها خوش آمدید»


  1. محمدرضا خسروانی
  2. محمد رحمانی

فوتر سایت

سایدبار کشویی